SPIRU HARET

Forumul studenţilor
Acum este 17/05/2024 14:04
Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook

Reclame


Ora este UTC + 2 [ DST ]

daca esti admin da-mi si mie

Puteţi ajuta la îmbunatăţirea acestui forum
Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou

daca esti admin da-mi si mie

Mesajde tevoigasi » 13/04/2007 23:44

1.BAN(I)
2. Daca ai furat acest forum ce faci deosebit pentru el?
3. Unde sunt ideile "interesante" pe care le aveai? Ti-ai pierdut memoria?
4. Daca esti asa de bun (sau ma rog.... daca nu aveai intelegerea unora ) de ce ai considerat ca munca oamenilor de pe forum merita furata?
MULTUMESC!!!
tevoigasi
 

Reclame

Mesajde mishu » 14/04/2007 09:36

Pt. un ADMIN de tot RAHATUL :@Lost Soul
Daca intradevar vroiai competitie puteai sa iti faci alt forum , asta nu se numeste concurent se numeste HOTIE .
Ai luat totul de-a gata si acum te mandresti cu munca altuia ....esti un parazit , un om care doar profita.
Ar tb. sa stie toti cei de pe forum ca nu ti-a dat nimeni drepturi de admin , ci le-ai obtiunut ABUZIV.
Spiru Haret, Mate-Info, ID, an1
Avatar utilizator
mishu
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 514
Membru din: 19/01/2007 21:00
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lost Soul » 14/04/2007 10:38

tevoigasi scrie:
1.BAN(I)
2. Daca ai furat acest forum ce faci deosebit pentru el?
3. Unde sunt ideile "interesante" pe care le aveai? Ti-ai pierdut memoria?
4. Daca esti asa de bun (sau ma rog.... daca nu aveai intelegerea unora ) de ce ai considerat ca munca oamenilor de pe forum merita furata?
MULTUMESC!!!

1.$$$ :lol:
2.În primul rînd l-am făcut să meargă mai bine, că abia se mişca. :wink:
3.Am multe idei. :D Ai răbdare. :mrgreen:
4.Deoarece nu am fost respectat şi chiar am fost banat. :roll:
mishu scrie:
Pt. un ADMIN de tot RAHATUL :@Lost Soul
Daca intradevar vroiai competitie puteai sa iti faci alt forum , asta nu se numeste concurent se numeste HOTIE .
Ai luat totul de-a gata si acum te mandresti cu munca altuia ....esti un parazit , un om care doar profita.
Ar tb. sa stie toti cei de pe forum ca nu ti-a dat nimeni drepturi de admin , ci le-ai obtiunut ABUZIV.

într-adevăr
voiai

Nu mă mîndresc decît cu ceea ce am făcut şi cu ceea ce voi face. :wink: Sînt un om de onoare. :)
Avatar utilizator
Lost Soul
Webmaster
Webmaster
 
Mesaje: 385
Membru din: 22/03/2007 14:23
Localitate: Lost... and never found
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mishu » 14/04/2007 10:47

Un om de onoare nu stie ce inseamna "razbunare" , un om de onoare este dispus sa poarte o discutie civilizata , un om de onoare nu PROFITA de munca unor oameni . Poti face din acest forum ce vrei tu , niciodata nu vei fi apreciat la adevarata ta valoare pentru ca nu e munca ta ...e munca userilor nostrii de care tu ti-ai batut joc si munca adev. admin @lancerego.
De ce nu deschizi un topic in care sa povestesti ceea ce ai facut si in care sa putem vota daca esti sau nu un om de onoare (eu cred ca mai ai pana sa ajungi un om de onoare.....)

P.S. Tu pe cine ai respectat?? Respectul se castiga.....
Spiru Haret, Mate-Info, ID, an1
Avatar utilizator
mishu
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 514
Membru din: 19/01/2007 21:00
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lost Soul » 14/04/2007 10:54

Eu recunosc că sînt răzbunător. :oops: Nu uit, nu iert. :mrgreen: Dar aşa m-a făcut viaţa. :wink: Sorry că nu pot fi altfel. This is me. :mrgreen:
Şi eu am muncit cînd am scris nişte mesaje, pe care apoi nişte nesimţiţi mi le-au şters fără nicio explicaţie. :( De ce mi s-a şters mesajul în care spuneam că m-am răzgîndit şi nu mai vreau să fiu moderator? :( Cu ce am greşit? Nu am înjurat pe nimeni... Cine seamănă vînt, culege furtună. :wink:
Nu mi-am bătut joc de munca nimănui. Puteam şterge tot, dar nu am făcut-o. :wink: Vreau doar să ajut, aşa cum am vrut de la început. :wink:
Poate o să deschid mai tîrziu şi un topic cum zici... Eventual să voteze lumea cine este un admin mai bun. Dar deocamdată mai am de lucru la forum. :wink: O să fac o treabă de zece ori mai bună decît fostul admin. :) Ai puţină răbdare. De unde ştii că nu voi fi un admin bun? :|
Avatar utilizator
Lost Soul
Webmaster
Webmaster
 
Mesaje: 385
Membru din: 22/03/2007 14:23
Localitate: Lost... and never found
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mishu » 14/04/2007 11:09

Nu vei fi niciodata apreciat pt. ca profiti de munca altora ...daca noi am fost asa jalnici si adminul nu a fost in stare de nimic mai bun ,de ce te-a interesat atat de mult acest forum?????
Nu mai tz. sa deschizi acel topic , AZI , sa afle lumea cine esti dar nu uita sa precizezi acolo si cum ai preluat functia de Admin.........asta ar tb. sa stie colegii nostrii si ar tb. sa le dai dreptul sa isi aleaga singuri adminul pt. ca e munca lor ...NU A TA. Tu nu ai participat cu nimic la acest forum niciodata , decat cu jigniri ....pe mine una m-ai jignit si stii ff bine cum si cand.
Spiru Haret, Mate-Info, ID, an1
Avatar utilizator
mishu
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 514
Membru din: 19/01/2007 21:00
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lost Soul » 14/04/2007 11:13

Te-am jignit, dar mi-am cerut scuze. :wink: Cînd te-am insultat nu ştiam că eşte fată. :D După nick, cred că oricine şi-ar închipui că eşti băiat. :mrgreen:
Uite, îmi mai cer o dată scuze. :mrgreen: De data asta în public. :)
Nu am nimic cu nimeni, vreau doar să ajut. :D
Nu fac azi topicul respectiv, vreau să fac forumul mai interesant mai întîi. :wink:
În primul rînd vreau să fac un logo pentru forum, dar nu mai ţin minte prea bine scriptul cu care pot acoperi poza din background cu alta. :oops: Dacă mă poate ajuta cineva... :mrgreen: :mrgreen:
Avatar utilizator
Lost Soul
Webmaster
Webmaster
 
Mesaje: 385
Membru din: 22/03/2007 14:23
Localitate: Lost... and never found
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mishu » 14/04/2007 11:23

Puteam sa fiu si un caine , tot nu aveai dreptul sa ma jignesti pentru ca nu ma cunosti , cum de altfel nu ii cunosti nici pe ceilalti si nici pe @lancerego.
Daca esti in stare sa infrunti adevarul , topicul tb. facut si relatat tot ce s-a intamplat , nu dupa........acum sa stie lumea ADEVARUL.
Acum toti traiesc in MINCIUNA , tb. sa fii in stare sa iti deschizi propriul forum si at. sa ne arati de ce esti in stare....si mie mi-ar fi usor sa iau ceva gata facut si doar sa imbunatatesc.
Ceea ce vrei tu sa faci este o jignire pt. toti useri , spune-le cine esti de fapt si ce ai facut si atunci sa vedem daca te apreciaza...........
Spiru Haret, Mate-Info, ID, an1
Avatar utilizator
mishu
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 514
Membru din: 19/01/2007 21:00
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lost Soul » 14/04/2007 11:26

Am avut un forum mult mai activ decît ăsta. Mi-l făcusem singur. Ajunsesem la 7000 de mesaje şi mergea bine. :wink:
Am convingerea că pot fi un administrator mai bun decît Lancerego. :D
Avatar utilizator
Lost Soul
Webmaster
Webmaster
 
Mesaje: 385
Membru din: 22/03/2007 14:23
Localitate: Lost... and never found
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mishu » 14/04/2007 11:32

Eu am convingerea ca esti un LAS ....daca esti asa bun tb. sa ne lasi in pace nu sa te pretezi la "mediocritatea" care ne inconjura. Nu vei niciodata mai bun decat @lancerego , daca el nu ar fi pus bazele acestui forum tu nu ai mai fi fost aici.
Spiru Haret, Mate-Info, ID, an1
Avatar utilizator
mishu
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 514
Membru din: 19/01/2007 21:00
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lost Soul » 14/04/2007 11:34

El era un plagiator. :wink: A copiat cît a putut forumul lui RoAdiRo. :wink:
Avatar utilizator
Lost Soul
Webmaster
Webmaster
 
Mesaje: 385
Membru din: 22/03/2007 14:23
Localitate: Lost... and never found
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mishu » 14/04/2007 11:48

AT. TU CE ESTI?????????? TI SE PARE MAI PUTIN GRAV CEEA CE AI FACUT TU????
Tu ai luat gata facut , el macar s-a insiprat ..
De ce nu ai ramas pe roadiro , de ce nu l-ai furat pe acela......
Oricum motivele care mi le dai sunt din lasitate , daca ai curaj spune ceea ce ai facut si dupa aceea mai vedem care din noi doi a avut dreptate.
Spiru Haret, Mate-Info, ID, an1
Avatar utilizator
mishu
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 514
Membru din: 19/01/2007 21:00
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lost Soul » 14/04/2007 11:50

RoAdiRo nici nu s-a purtat urît cu mine şi nici nu mi-a dat ban. :wink: Dacă sînt aşa un mare troll, de ce nu mi-a dat şi el ban? :D
Nu am nimic cu RoAdiRo, ba chiar îl respect. :) Este binevenit aici. :wink:
Avatar utilizator
Lost Soul
Webmaster
Webmaster
 
Mesaje: 385
Membru din: 22/03/2007 14:23
Localitate: Lost... and never found
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mishu » 14/04/2007 11:56

Daca esti asa de destept si mandru de ceea ce ai facut nu mai ocoli subiectul si deschide topicul.....si mai poti face un lucru du-te pe roadiro si povestete ceea ce ai facut ....sa vedem vei mai fi la fel de respectat?
Spiru Haret, Mate-Info, ID, an1
Avatar utilizator
mishu
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 514
Membru din: 19/01/2007 21:00
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lost Soul » 14/04/2007 11:57

mishu scrie:
Daca esti asa de destept si mandru de ceea ce ai facut nu mai ocoli subiectul si deschide topicul.....si mai poti face un lucru du-te pe roadiro si povestete ceea ce ai facut ....sa vedem vei mai fi la fel de respectat?

povesteş-te

Bine, cînd voi avea ocazia, voi spune. :)
Avatar utilizator
Lost Soul
Webmaster
Webmaster
 
Mesaje: 385
Membru din: 22/03/2007 14:23
Localitate: Lost... and never found
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mishu » 14/04/2007 12:10

Nu cand vei avea ocazia ..........azi , acum ....mai intai sa te cunoasca lumea si dupa aceea sa le ceri ajutorul. Ti-e teama ca nu ti se va da dreptate???
Vrei sa ii pacalesti cu o imagine buna????????
Oricum vei putea sa le dem. si dupa de ce esti in stare si sa le faci un forum .....extarordinar , poate cine stie , chiar te vor iubi!!!!
Spiru Haret, Mate-Info, ID, an1
Avatar utilizator
mishu
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 514
Membru din: 19/01/2007 21:00
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0


Mesajde mishu » 14/04/2007 12:19

Daca nu ai nevoie de nimeni , de ce incerci sa castigi simpatie??? Pt. ca vrei sa faci ceva pt. ei ......
esti un om ca toti ceilalti , nu mai face pe durul ca pe interior iti plangi de mila.
P.S. OCOLOESTI RASPUNSUL SI TI-E FRICA DE CEEA CE VEI VEDEA.
Spiru Haret, Mate-Info, ID, an1
Avatar utilizator
mishu
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 514
Membru din: 19/01/2007 21:00
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lost Soul » 14/04/2007 12:21

Nu vreau să cîştig simpatia nimănui. :) M-ai înţeles greşit. :mrgreen:
Avatar utilizator
Lost Soul
Webmaster
Webmaster
 
Mesaje: 385
Membru din: 22/03/2007 14:23
Localitate: Lost... and never found
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mishu » 14/04/2007 12:31

Ba asta faci , aranjezi forumul si dupa aceea ...."vai ce frumos si elegant este ; ati vazut ce bine am facut ca l-am FURAT , ca sa va ajut"
Ai sa fim seriosi ....ca useri nostrii nu sunt copii mici sa ii pacalesti chiar asa , asa e prosteala pe fata.....Tb. de la bun inceput sa iti faci altul si sa faci concurenta legal , daca erai chiar asa capabil.

P.S. FUGI DE ADEVAR SI RASPUNDERE
Spiru Haret, Mate-Info, ID, an1
Avatar utilizator
mishu
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 514
Membru din: 19/01/2007 21:00
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lost Soul » 14/04/2007 12:34

Cum am mai spus, am vrut doar să ajut. :wink: Voi mi-aţi sărit în cap fără motiv. :(
Avatar utilizator
Lost Soul
Webmaster
Webmaster
 
Mesaje: 385
Membru din: 22/03/2007 14:23
Localitate: Lost... and never found
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mishu » 14/04/2007 12:37

Si acum tot sa ajuti vrei????
Recunoaste ca nu te intereseaza acest forum ai facut doar din RAZBUNARE...
K te-ai razbunat , esti destept ....dar spune lumii CINE ESTI !!!!! sa vedem daca vei mai fi tot atat de mandru , lasa-i pe colegii tai sa decida daca esti dorit sau nu........ca tot zici ca ii respecti atat de mult.
Spiru Haret, Mate-Info, ID, an1
Avatar utilizator
mishu
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 514
Membru din: 19/01/2007 21:00
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0


Mesajde mishu » 14/04/2007 13:02

E bine de stiut ca nici macar nu ii respecti? At. de ce vrei sa le faci un bine???
Spiru Haret, Mate-Info, ID, an1
Avatar utilizator
mishu
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 514
Membru din: 19/01/2007 21:00
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lost Soul » 14/04/2007 13:03

Nu am spus că nu îi respect, la fel cum nu am spus nici că îi respect. :wink: Nu îmi mai pune cuvinte în gură. :roll:
Avatar utilizator
Lost Soul
Webmaster
Webmaster
 
Mesaje: 385
Membru din: 22/03/2007 14:23
Localitate: Lost... and never found
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Zâmbete
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :)) X( ;;) :oops: :(( :roll: :wink: :| ~X( :x :mrgreen: :twisted: [-X :arrow: /:) O:-) :)] =; [-( :-? :-$ :sick: :)]- L-) :tongue: :whistle: :pray: =P~ #-o :-??
Vezi mai multe zâmbete
Dimensiune font:
Culoare font
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori

cron

Reclame

Furnizat de phpBB | phpBB România
Afiliaţi: Lucrări de licenţă | Lucrări la comandă | Reparaţii televizoare | Divina's Boutique | Livrare cadouri în Spania
Link-ul tău aici | Link-ul tău aici | Link-ul tău aici | Link-ul tău aici | Link-ul tău aici


Găzduire Web - Hostico