SPIRU HARET

Forumul studenţilor
Acum este 18/05/2024 23:22
Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook

Reclame


Ora este UTC + 2 [ DST ]

Administrare forum

Puteţi ajuta la îmbunatăţirea acestui forum
Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou

Administrare forum

Puteţi selecta 1 opţiune

 
 
Vezi rezultatele

Re: Schimbari

Mesajde kronosro » 15/04/2007 18:11

Lorin scrie:
Pune-te in locul lui lancerego si vei vedea ca este josnic ceea ce ai facut. El a fost unul dintre cei care ti-a spus ca nu procedezi corect, apoi a fost kronosro, apoi altii si altii. Poate cauza tuturor problemelor o reprezinti chiar TU. :(


Cred ca este starea lui naturala. Poate asa se simte el bine. Furtul, josnicia, egoismul, lasitatea, minciuna etc sint caracteristicile lui. Este foarte probabil, ca de acum inainte, userii acestui forum sa migreze catre alte forumuri, unde este mai liniste si unde exista o echipa (admin si moderatori) UMANA. Poate ca si el va pati la un moment dat ceea ce a patit lancerego si atunci va vedea cum e.

@lost soul
spui ca nu ai nevoie de nimeni, ca esti destul de puternic sa faci fata singur. Sa te vad cind va incepe sesiunea , ce vei face singur !
Ca viitor jurist (sau ce-oi iesi la final de facultate), ar trebui sa stii ca ceea ce ai facut tu se numeste FURT DE INTELIGENTA. Ai luat de-a gata un forum, bine structurat (chiar daca nu era pe gustul tau), impreuna cu peste 5000 de useri si acum iti arogi drepul de a fi administrator.
Chestia cu ban-ul a fost doar un pretext pentru a FURA acest forum. Pe linga asta esti si razbunator. Cum se vor impleti aceste surprinzatoare calitati cu meseria pe care o vei avea?
Poate de aceea merge justitia in halul in care merge....
Spiru Haret, Mate-Info, ID, an1
Avatar utilizator
kronosro
Membru
Membru
 
Mesaje: 334
Membru din: 20/01/2007 15:02
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Lost Soul » 16/04/2007 10:39

Tu vorbeşti, scîrbă? :x
kronosro scrie:
Daca tot te iei in gura cu toti, iti propun sa urmezi Motto-ul forumului de unde zici tu ca a fost copiat acest regulament: Motto: Se urmeaza, se respecta sau ... se cauta alt forum. Sau concepe tu un regulament, inregistreaza-l la Oficiu de inventii si Marci (asta ca sa ai " Marca Inregistrata") si propune-l catre discutie si/sau aprobare Adminului acestui forum.
De cind ai aparut tu, provoci numai scandal (la fel cum faci si pe alte forumuri). Parca ti-am mai zis o data: nu-ti convine, cauta altceva mai bun, care sa se ridice la standarde mai inalte.
Propunerea de a-ti completa profilul ramine, chiar daca ti se pare tie neclara.
Iar daca nu incerci sa te calmezi voi cere @admin stergerea contului tau sau chiar ban.
Te rog pentru ultima data sa incetezi cu aceste replici acide. Nu fac bine nimanui, mai ales tie.

Uite aici dictatură, Lorin. :) Ei erau dictatori, nu eu. :wink:
Avatar utilizator
Lost Soul
Webmaster
Webmaster
 
Mesaje: 385
Membru din: 22/03/2007 14:23
Localitate: Lost... and never found
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lost Soul » 16/04/2007 10:49

Mă bucur cînd văd că îmi este apreciată munca. :P
anelisa scrie:
De la: anelisa
Catre: Lost Soul
Trimis: 15/04/2007 15:29
Subiect: for admin
ce s-a intamplat cine mi-a schimbat parola?
imi place noul look al forumului
Avatar utilizator
Lost Soul
Webmaster
Webmaster
 
Mesaje: 385
Membru din: 22/03/2007 14:23
Localitate: Lost... and never found
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mishu » 16/04/2007 11:22

Vai ....domnule "admin" , nu prea respectati regulamentul ....va jigniti userii??? Bun exemplu pt. un forum care se respecta!!
Si totusi nu i-ai raspuns lui @Lorin ....cam are dreptate.


P.S. si nici @wizzard nu apare!!!!
Spiru Haret, Mate-Info, ID, an1
Avatar utilizator
mishu
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 514
Membru din: 19/01/2007 21:00
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lorin » 16/04/2007 11:53

Lost Soul scrie:
Tu vorbeşti, scîrbă? :x
kronosro scrie:
Daca tot te iei in gura cu toti, iti propun sa urmezi Motto-ul forumului de unde zici tu ca a fost copiat acest regulament: Motto: Se urmeaza, se respecta sau ... se cauta alt forum. Sau concepe tu un regulament, inregistreaza-l la Oficiu de inventii si Marci (asta ca sa ai " Marca Inregistrata") si propune-l catre discutie si/sau aprobare Adminului acestui forum.
De cind ai aparut tu, provoci numai scandal (la fel cum faci si pe alte forumuri). Parca ti-am mai zis o data: nu-ti convine, cauta altceva mai bun, care sa se ridice la standarde mai inalte.
Propunerea de a-ti completa profilul ramine, chiar daca ti se pare tie neclara.
Iar daca nu incerci sa te calmezi voi cere @admin stergerea contului tau sau chiar ban.
Te rog pentru ultima data sa incetezi cu aceste replici acide. Nu fac bine nimanui, mai ales tie.

Uite aici dictatură, Lorin. :) Ei erau dictatori, nu eu. :wink:


Deoarece nu am prins chiar toate discutiile referitoare la motivele pentru care ai primit ban nu pot afirma ca nu au gresit si ei. Totusi, ban-ul pe care l-ai primit a fost precedat de avertismente ca in citatul de mai sus si a venit ca rezultat direct al actiunilor tale.

Referitor la mesajul prin care iti este apreciata munca: e normal sa te bucuri, dar cu restul cum ramane? sau nu conteaza?
Observ ca intentiile tale sunt bune, dar modul prin care actionezi este gresit!
"Evolutia este o schimbare de la o omogenitate nedefinita la o eterogenitate coerenta." - Herbert Spencer
Avatar utilizator
Lorin
Membru
Membru
 
Mesaje: 22
Membru din: 21/01/2007 23:02
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lost Soul » 16/04/2007 12:32

Mă bucur că lumea îşi exprimă deschis opiniile. :wink: Asta mă face să realizez ce admin bun sînt. :mrgreen:
Avatar utilizator
Lost Soul
Webmaster
Webmaster
 
Mesaje: 385
Membru din: 22/03/2007 14:23
Localitate: Lost... and never found
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mishu » 16/04/2007 14:16

Si cum pastrezi tu linistea forumului ............ca un admin bun ce esti? ca deja este un camp de batalie!!!!!!
Spiru Haret, Mate-Info, ID, an1
Avatar utilizator
mishu
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 514
Membru din: 19/01/2007 21:00
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lost Soul » 16/04/2007 14:17

O bătălie a ideilor. :wink: Care nu poate duce decît la progres. :)
Avatar utilizator
Lost Soul
Webmaster
Webmaster
 
Mesaje: 385
Membru din: 22/03/2007 14:23
Localitate: Lost... and never found
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde luci » 16/04/2007 15:40

Sunt de acord cu observatiile facute de Lorin . Cine-i ''naufragiatul''asta ?lancerego este admin-ul forumului,evident ! ''scarba"... ce limbaj elevat , demn de un ''licentiant" asa cum se autointituleaza (poate ne explica si noua termenul) De unde vii baiatu' ?
informatica-ID,an 1,TL
luci
Membru
Membru
 
Mesaje: 11
Membru din: 23/01/2007 12:27
Localitate: Tulcea
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Zâmbete
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :)) X( ;;) :oops: :(( :roll: :wink: :| ~X( :x :mrgreen: :twisted: [-X :arrow: /:) O:-) :)] =; [-( :-? :-$ :sick: :)]- L-) :tongue: :whistle: :pray: =P~ #-o :-??
Vezi mai multe zâmbete
Dimensiune font:
Culoare font
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Anterior

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: DVAndrew şi 26 vizitatori

cron

Reclame

Furnizat de phpBB | phpBB România
Afiliaţi: Lucrări de licenţă | Lucrări la comandă | Reparaţii televizoare | Divina's Boutique | Livrare cadouri în Spania
Link-ul tău aici | Link-ul tău aici | Link-ul tău aici | Link-ul tău aici | Link-ul tău aici


Găzduire Web - Hostico