SPIRU HARET

Forumul studenţilor
Acum este 18/05/2024 20:32
Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook

Reclame


Ora este UTC + 2 [ DST ]

Restantele si restantierii

Puteţi ajuta la îmbunatăţirea acestui forum
Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou

Restantele si restantierii

Mesajde LucasH » 05/03/2007 23:56

Ar fi super daca s-ar pastra raspunsurile pe forum adica sa nu stergeti topicurile cu raspunsurile. Eu am restante si mi-ar prinde bine raspunsurile atunci cand chiar m-as apuca de invatat adica undeva prin toamna. Mercic.
LucasH
Membru
Membru
 
Mesaje: 7
Membru din: 05/03/2007 23:32
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde wizzard » 06/03/2007 11:27

Cred ca ar fi binevenita crearea unei subsectiuni la fiecare facultate numita ARHIVA care sa contina toate postarile de grile sau discutii pe topic pentru o consultare la o data ulterioara de catre membrii forumului.

De asemeni, sugerez implementarea tag-urilor "hide" pentru postarile de grile astfel incat toti cei care vor sa vada ce solutii ofera un membru al forumului sa fie nevoit sa posteze un replay (eventual un MULTUMESC).

Ce parere are Adminul ?
Imagine
RISE anul 3, ID
Avatar utilizator
wizzard
Moderator RISE
Moderator RISE
 
Mesaje: 129
Membru din: 16/02/2007 12:27
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lost Soul » 22/03/2007 14:43

Cei de la My Forum nu oferă această facilitate. :smile: Şi e mai bine aşa. :-)
Ideea cu arhiva în schimb, mi se pare utilă. :-)
Avatar utilizator
Lost Soul
Webmaster
Webmaster
 
Mesaje: 385
Membru din: 22/03/2007 14:23
Localitate: Lost... and never found
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde wizzard » 22/03/2007 20:36

Imi mentin punctul de vedere privind restrictionarea accesului "guest" la toate sectiunile forumului. Eventual se poate crea o mica sectiune dedicata vizitatorilor sau li se poate permite accesul free/liber doar la anumite sectiuni ale forumului. Daca sunt realmente interesati de ceea ce se discuta aici pot sa se inregistreze ca noi toti ceilalti membrii.
Imagine
RISE anul 3, ID
Avatar utilizator
wizzard
Moderator RISE
Moderator RISE
 
Mesaje: 129
Membru din: 16/02/2007 12:27
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elenabaciu » 02/04/2007 19:06

Va rugam daca puteti sa ne ajutati cu raspunsurile la matematica anul I margheting ID . Daca stiti se dau tot aceleasi intrebari? Aici in Bucuresti s-a zvonit ca nu vor mai aparea intrebarile pe ntru semestrul II pe Blakboard stiti ceva?Va rugam daca stiti informati-ne si pe noi!
elenabaciu
Membru
Membru
 
Mesaje: 6
Membru din: 14/02/2007 10:59
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Daniel » 03/04/2007 08:39

@elenabaciu Trebuia sa postezi in topicul dedicat facultatii tale, nu aici in topicul de sugestii despre forum. Deocamdata e doar un zvon, nu se stie nimic sigur.

Pe viitor te rugam sa postezi in topicul adecvat:
http://spiruharet-bz.myforum.ro/anul-i-maei-vf36.html
Bucuresti - Informatica - ID - AN 1
Avatar utilizator
Daniel
Membru
Membru
 
Mesaje: 83
Membru din: 29/01/2007 21:27
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Si mie mi se pare utila crearea unei Arhive

Mesajde VALERICA TILICA » 13/04/2007 17:16

Salutare!
Sunt intru totul de acord ca e binevenita crearea unei subsectiuni la fiecare facultate numita ARHIVA care sa contina doar grile care au cele mai multe accesari sau pt. care relatia arata ca sunt corecte ca mai vazut si chestii puse pe forum la plesneala;
Cred ca sunt utile sa fie rezidente pana in anul universitar urmator pt. ca apoi ele se schimba; in plus in cadrul arhivei pe acelasi subiect sa obtina calificative (note, procentaj accesari).
Cat despre tag-urilor "hide" nu am o parere definita.
VALERICA TILICA
Membru
Membru
 
Mesaje: 12
Membru din: 19/03/2007 14:36
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lost Soul » 14/04/2007 10:43

Nu există hide la phpbb. :wink:
O să încerc să fac arhivă la fiecare secţiune, cum zici, dar am nevoie de nişte moderatori, că nu cred să mă descurc singur. :mrgreen:
Avatar utilizator
Lost Soul
Webmaster
Webmaster
 
Mesaje: 385
Membru din: 22/03/2007 14:23
Localitate: Lost... and never found
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mishu » 14/04/2007 11:36

De ce esti asa de meschin ?? Spune userilor cine esti si ce ai facut si dupa aceea cere ajutor , sa vedem ti-l mai acorda cineva??????
ITI BATI JOC DE EI PANA LA CAPAT.....AI O MINTE DIABOLICA!!!!!!

Prin ceea ce faci tu ii faci partasi la , FURT , IPOCRIZIE si MINCIUNA....si nu cred ca merita nimeni asa ceva.
Spiru Haret, Mate-Info, ID, an1
Avatar utilizator
mishu
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 514
Membru din: 19/01/2007 21:00
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0


Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Zâmbete
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :)) X( ;;) :oops: :(( :roll: :wink: :| ~X( :x :mrgreen: :twisted: [-X :arrow: /:) O:-) :)] =; [-( :-? :-$ :sick: :)]- L-) :tongue: :whistle: :pray: =P~ #-o :-??
Vezi mai multe zâmbete
Dimensiune font:
Culoare font
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: DVAndrew şi 25 vizitatori

cron

Reclame

Furnizat de phpBB | phpBB România
Afiliaţi: Lucrări de licenţă | Lucrări la comandă | Reparaţii televizoare | Divina's Boutique | Livrare cadouri în Spania
Link-ul tău aici | Link-ul tău aici | Link-ul tău aici | Link-ul tău aici | Link-ul tău aici


Găzduire Web - Hostico