SPIRU HARET

Forumul studenţilor
Acum este 29/03/2024 14:55
Daţi-ne like pe pagina oficială de FaceBook

Reclame


Ora este UTC + 2 [ DST ]

ANUNT IMPORTANT:

Grile, răspunsuri, discuţii, pentru toate formele de învăţămînt
Reguli forum
Citiţi regulamentul înainte de a scrie pe forum
Folosiţi Imagine căutarea înainte de a deschide un subiect nou

ANUNT IMPORTANT:

Mesajde bianca_d21 » 07/02/2007 09:32

Se zvoneste k va fi un ex mai greu...uitatzi c vb cei care au dat deja ex. la statistik

* pentru cei care urmeaza sa sustina examenul la statistica...doar cu teoria facuta nu se ia mai mult de nota 4...iar pt probleme veti primi o ciorna cu formule, pe care trebuie sa treceti rezolvarile la probleme...se pare ca cei care dau ciorna goala vor fi depunctati...

* examenul se da tot pe calculator...sunt 10 subiecte..din care 4 de teorie si 6 probleme...pe ciorna pe care o s-o primiti trebuie sa va treceti numele si nr. testului iar la sfarsitul examenului care dureaza 45 min, ciorna se preda persoanei care va asista in sala de examen.
[/i]
Avatar utilizator
bianca_d21
Membru
Membru
 
Mesaje: 17
Membru din: 29/01/2007 22:29
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

despre statistica

Mesajde myky_239 » 15/02/2007 19:51

am trecut de experienta asta........ a fost super greu .... :-)
myky_239
Membru
Membru
 
Mesaje: 4
Membru din: 15/02/2007 19:44
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bianca_d21 » 15/02/2007 21:57

ma bucur.....shi io am scapat cu bine..... :-D ...deshi mi-a fost ff frik.... :-/ .
bafta incontinuare.....sper k restu ex. s fie mai ushoare
Avatar utilizator
bianca_d21
Membru
Membru
 
Mesaje: 17
Membru din: 29/01/2007 22:29
Puncte de reputaţie: 0

statistica

Mesajde Marika » 06/03/2007 00:05

Buna! Chiar asa! A fost un examen super greu. M-am descurcat f. bine. Am stat timp de o saptamana si am facut problemele. Am reyolvat toate problemele pe ciorna. Sunt si eu curioasa care va fi nota finala.
Avatar utilizator
Marika
Membru
Membru
 
Mesaje: 4
Membru din: 03/03/2007 20:09
Puncte de reputaţie: 0

Re: ANUNT IMPORTANT:

Mesajde florin83 » 18/03/2007 12:33

bianca_d21 scrie:
Se zvoneste k va fi un ex mai greu...uitatzi c vb cei care au dat deja ex. la statistik

* pentru cei care urmeaza sa sustina examenul la statistica...doar cu teoria facuta nu se ia mai mult de nota 4...iar pt probleme veti primi o ciorna cu formule, pe care trebuie sa treceti rezolvarile la probleme...se pare ca cei care dau ciorna goala vor fi depunctati...

* examenul se da tot pe calculator...sunt 10 subiecte..din care 4 de teorie si 6 probleme...pe ciorna pe care o s-o primiti trebuie sa va treceti numele si nr. testului iar la sfarsitul examenului care dureaza 45 min, ciorna se preda persoanei care va asista in sala de examen.
[/i]


conteaza sa treci. eu am luat 9 si am fost depunctat 3 puncte pt ca nu i-a convenit ca nu aveam ciorna. BAFTA
sal
florin83
Membru
Membru
 
Mesaje: 2
Membru din: 12/02/2007 21:39
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Zâmbete
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :)) X( ;;) :oops: :(( :roll: :wink: :| ~X( :x :mrgreen: :twisted: [-X :arrow: /:) O:-) :)] =; [-( :-? :-$ :sick: :)]- L-) :tongue: :whistle: :pray: =P~ #-o :-??
Vezi mai multe zâmbete
Dimensiune font:
Culoare font
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron

Reclame

Furnizat de phpBB | phpBB România
Afiliaţi: Lucrări de licenţă | Lucrări la comandă | Reparaţii televizoare | Divina's Boutique | Livrare cadouri în Spania
Link-ul tău aici | Link-ul tău aici | Link-ul tău aici | Link-ul tău aici | Link-ul tău aici


Găzduire Web - Hostico